Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1954
Назва: Засоби покращення швидкісних якостей студентів-футболістів
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Карпов, Віктор Іванович
Ключові слова: засоби
швидкість
студенти
футбол
Дата публікації: 2014
Видавництво: ХНАДУ
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Засоби покращення швидкісних якостей студентів-футболістів / В. В. Шутько, В. І. Карпов // Фізичне виховання, спорт та здоров’я у сучасному суспільстві: ІІ Всеукр. наук.-метод. конф. (Харків, 13 березня 2014 року) : матеріали конференції. – Харків, 2014. – С. 417-421.
Короткий огляд (реферат): Після проведення перших тренувань зі студентською футбольною командою була виявлена недостатня наявність у більшості футболістів швидкісних якостей, які необхідні для отримання позитивного результату у грі. Тому, перед нами виникла проблема покращення цієї рухової здібності. Але, так як вік студентів перевищує сенситивний період розвитку швидкості виникла потреба підійти до проблеми з іншого боку.
Опис: Після проведення досліджень в групі студентів-футболістів виявлено, що майже всі дослідні мають довгі або пропорційні зросту ноги, та в той же час, недостатню довжину кроку для пробігання короткої дистанції з максимальною швидкістю. Отже, важливим недоліком повільно бігаючих футболістів можна вважати їх короткий крок який не мав достатнього розвитку в дитячі роки.Для збільшення довжини кроку, і як наслідок відштовхування і покращення швидкісних якостей можна рекомендувати використання в тренувальному процесі футболістів спеціальні стрибкові вправи без обтяжень з різною інтенсивністю.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1954
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ЗАСОБИ ПОКРАЩЕННЯ ШВИДКІСНИХ ЯКОСТЕЙ СТУДЕНТІВ ФУТБОЛІСТІВ.docxОсновна стаття24,46 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.