Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1217
Назва: Зміст курсу «Нові інформаційні технології» для студентів факультету іноземних мов
Автори: Шокалюк, Світлана Вікторівна
Ключові слова: нові інформаційні технології
педагогічні ВНЗ
Дата публікації: 2005
Видавець: Видавничий відділ НМетАУ
Бібліографічний опис: Кондратенко С. В. Зміст курсу «Нові інформаційні технології» для студентів факультету іноземних мов / С. В. Кондратенко // Теорія та методика навчання математики, фізики, інформатики : збірник наукових праць. Випуск V : в 3-х томах. – Кривий Ріг : Видавничий відділ НМетАУ, 2005. – Т. 3 : Теорія та методика навчання інформатики. – С. 114-117.
Короткий огляд (реферат): Широке використання комп’ютерів у різних сферах діяльності потребує подальшого підвищення якості підготовки спеціалістів, що використовують персональний комп’ютер (ПК) як інструмент у своїй основній роботі. Нажаль, непрофесійні користувачі ще й досі складають основну частину у загальній кількості користувачів ПК. Не становлять виключення і випускники педагогічних вузів. Виявляється, що студенти не отримують достатньо практичних навичок з використання комп’ютерів для розв’язання конкретних прикладних задач. Внаслідок цього виникає певний психологічний бар’єр між непрофесійними користувачами і комп’ютерами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1217
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Shokalyuk_New_ICT_foreign_stud.pdfстаття288,81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.