Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1499
Назва: Підготовка вчителя до забезпечення диференціації навчання з використанням ІКТ
Автори: Крамаренко, Тетяна Григорівна
Ключові слова: ІКТ
диференціація навчання
електронний навчальний курс
навчання геометрії
підготовка вчителя математики
Moodle
Дата публікації: 2017
Видавництво: ФОП Цьома С.П.
Бібліографічний опис: Крамаренко Т. Г. Підготовка вчителя до забезпечення диференціації навчання з використанням ІКТ / Т. Г. Крамаренко // Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання дисциплін природничо-математичного циклу «ІТМ*плюс – 2017» : матеріали ІІ Міжнародної дистанційної науково-методичної конференції (березень 2017 р., м. Суми): у 2 ч. Ч. 2 / упоряд. О. С. Чашечникова. – Суми, 2017. – С. 28-30.
Короткий огляд (реферат): Висвітлено методичні підходи для забезпечення диференціації навчання через запровадження комбінованого навчання. Мова йде про особливості проектування і розробки електронних навчальних курсів геометрії для основної школи на платформі Moodle. Розглянуто методи диференціації навчання за навчальним матеріалом, за процесом, за продуктами навчання та за навчальним середовищем. Висвітлено проблеми застосування методу навчальних проектів у підготовці майбутніх учителів математики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1499
Розташовується у зібраннях:Кафедра математики та методики її навчанняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.