Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3526
Назва: Духовний потенціал гумору Остапа Вишні
Автори: Бублик, Ганна Сергіївна
Ключові слова: духовний потенціал
усмішка
гумор
сатира
поетика національного полювання
національне відродження
Дата публікації: 11-гру-2019
Бібліографічний опис: Бублик Г. С. Духовний потенціал гумору Остапа Вишні : магістерська робота студентки групи ЗУМЛм-14 другого (магістерського) рівня спеціальності 014.01 Середня освіта (українська мова і література) / Г. С. Бублик ; наук. кер. – к. філ. н., доц. І. М. Онікієнко. - Кривий Ріг, 2019. - 74 с.
Короткий огляд (реферат): У кваліфікаційній роботі досліджено духовний потенціал усмішок Остапа Вишні для становлення національно свідомої особистості в глухі роки репресій та сталінщини, а також інтегрованість творів гумориста в сучасне українське суспільство. На прикладі творчості Остапа Вишні й інших письменників простежено розвиток та еволюцію жанрів гумору та сатири в українській літературі і знищення їх тоталітарною системою. З’ясовано літературознавчі та культурологічні поняття, якими оперуємо у роботі. Окреслено тематику й проблематику усмішок. Досліджено роль усмішок Остапа Вишні для справи національного відродження в 20-х роках. Розкрито поетику національного полювання у збірці «Мисливські усмішки».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3526
Розташовується у зібраннях:Кафедра української та зарубіжної літератур (магістерські)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бублик Г. С. Остап Вишня магістерська.pdf761.98 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.