Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2855
Назва: Використання принципів STEM-освіти для підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій
Автори: Хараджян, Наталя Анатоліївна
Закарлюка, Ірина Станіславівна
Медведєв, Дмитро Геннадійович
Мерзликін, Павло Володимирович
Лук’яненко, Жанна Станіславівна
Медведєва, Світлана Валеріївна
Ключові слова: STEM-освіта, робототехніка, LEGO MINDSTORMS EV3, датчики, програмування, експеримент
Дата публікації: 2018
Видавництво: Видавець Вовчок О.Ю.
Бібліографічний опис: Використання принципів STEM-освіти для підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій Хараджян Н.А. Використання принципів STEM-освіти для підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій / Ірина Станіславівна Закарлюка, Жанна Станіславівна Лук’яненко, Дмитро Геннадійович Медведєв, Світлана Валеріївна Медведєва, Павло Володимирович Мерзликін, Наталя Анатоліївна Хараджян // Моделювання складних систем в економіці й освіті: кол. моногр. – Черкаси: Видавець Вовчок О.Ю., 2018. – С.39-54.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є використання принципів STEM-освіти для підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій. Задачами дослідження: розглянути як використання принципів STEM-освіти вплине на підготовку майбутніх фахівців з ІТ-технологій. Об’єктом дослідження є підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій. Предметом дослідження є принципи STEM-освіти. В роботі проведено аналіз сучасних тенденцій розвитку суспільства в цілому та визначено основні тренди, що будуть впливати на майбутні професії (їх наявність, якості що будуть вимагатись від працівника і т.д.). Сформульовані основні вимоги до майбутніх фахівців. Визначені переваги STEM-освіти та вплив конструювання на розвиток. Наведено приклади завдань, що враховують принципи STEM-освіти у підготовки майбутніх IT-фахівців. Результатами дослідження є запропоновані завдання, які створені на засадах STEM-освіти та поєднують вивчення шкільних предметів та робототехніки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2855
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Монография3_05_end.docx436,23 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.