Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2855
Назва: Використання принципів STEM-освіти для підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій
Автори: Хараджян, Наталя Анатоліївна
Закарлюка, Ірина Станіславівна
Медведєв, Дмитро Геннадійович
Мерзликін, Павло Володимирович
Лук’яненко, Жанна Станіславівна
Медведєва, Світлана Валеріївна
Ключові слова: STEM-освіта
робототехніка
LEGO MINDSTORMS EV3
датчики
програмування
експеримент
Дата публікації: 2018
Видавництво: Видавець Вовчок О. Ю.
Бібліографічний опис: Хараджян Н. А. Використання принципів STEM-освіти для підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій / Наталя Анатоліївна Хараджян, Ірина Станіславівна Закарлюка, Жанна Станіславівна Лук’яненко, Дмитро Геннадійович Медведєв, Світлана Валеріївна Медведєва, Павло Володимирович Мерзликін // Моделювання складних систем в економіці й освіті : кол. моногр. – Черкаси, 2018. – С. 39-54.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є використання принципів STEM-освіти для підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій. Задачами дослідження: розглянути як використання принципів STEM-освіти вплине на підготовку майбутніх фахівців з ІТ-технологій. Об’єктом дослідження є підготовки майбутніх фахівців з ІТ-технологій. Предметом дослідження є принципи STEM-освіти. В роботі проведено аналіз сучасних тенденцій розвитку суспільства в цілому та визначено основні тренди, що будуть впливати на майбутні професії (їх наявність, якості що будуть вимагатись від працівника і т.д.). Сформульовані основні вимоги до майбутніх фахівців. Визначені переваги STEM-освіти та вплив конструювання на розвиток. Наведено приклади завдань, що враховують принципи STEM-освіти у підготовки майбутніх IT-фахівців. Результатами дослідження є запропоновані завдання, які створені на засадах STEM-освіти та поєднують вивчення шкільних предметів та робототехніки.
Опис: 1. Е. Лошкарева Навыки будущего. Что нужно знать и уметь в новом сложном мире [Электронный ресурс] / Е. Лошкарева, П. Лукша, И. Ниненко, И.Смагин, Д. Судаков. - Режим доступу http://spkurdyumov.ru/uploads/2017/10/navyki-budushhego-chto-nuzhno-znat-i-umet-v-novom-slozhnom-mire.pdf 2. A futurethatworks: automation, employment, andproductivity[Electronicresource] / January 2017 - Access mode : https://www.mckinsey.com/~/media/McKinsey/Global%20Themes/Digital%20Disruption/Harnessing%20automation%20for%20a%20future%20that%20works/MGI-A-future-that-works_Full-report.ashx 3. Disruptionofthe Old Consumption Logic [Electronicresource] / - Access mode : https://www.ericsson.com/assets/local/networked-society/commerce-reports/disrutption-of-the-old-consumption-logic.pdf 4. Балик Н.Р. Використання кейс-уроків у процесі впровадження stem-освіти в середніх загальноосвітніх школах України // Н.Р. Балик, У.В. Шпортак / Матеріали І Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції з міжнародною участю «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи», 9–10 листопада 2017, № 1, С.19-23.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2855
https://doi.org/10.31812/123456789/2855
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Монография3_05_end.docx436.23 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.