Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2739
Назва: Social responsibility of politicians in the economic sphere: Ukrainian context
Автори: Лобанова, Алла Степанівна
Славіна, Олена Сергіївна
Ключові слова: політика
політичні актори
соціальна відповідальність
економіка
економічна діяльність
цінності
норми
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Lobanova A. S. Social responsibility of politicians in the economic sphere: Ukrainian context / A. S. Lobanova, E. S. Slavina // Релігія та Соціум : міжнародний часопис. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2017. – № 1 (25). - С.53-57.
Короткий огляд (реферат): У роботі розглядається проблематика соціальної відповідальності політиків (представників органів законодавчої, виконавчої, судової влади, лідерів і членів політичних організацій, партій) за стан і розвиток (гальмування) економічних процесів в Україні. Обґрунтовується думка про те, що в країні девальвована мета і зміст соціальної відповідальності політиків перед суспільством, що виражається в украй низьких темпах економічного розвитку за останнє десятиліття. Проводиться авторська думка про те, що в сучасних умовах кланові інтереси олігархічних структур домінують над політичною доцільністю в економічній сфері, що гальмує наповнення соціальної відповідальності політиків ціннісно-нормативним змістом.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2739
Розташовується у зібраннях:Кафедра соціології та економіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
SOCIAL RESPONSIBILITY OF POLITICIANS .docx24,5 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.