Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/996
Назва: Розробка гіпертекстового довідника з системи Maxima для підтримки факультативного курсу «Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях»
Автори: Семеріков, Сергій Олексійович
Теплицький, Ілля Олександрович
Ключові слова: Maxima
факультативний курс
гіпертекст
комп’ютерні технології
наукові дослідження
Дата публікації: вер-2005
Видавництво: Бердянський державний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Семеріков С. О. Розробка гіпертекстового довідника з системи Maxima для підтримки факультативного курсу «Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях» / Семеріков С. О., Теплицький І. О. // Матеріали міжнародної конференції «PDMU-2005: проблеми прийняття рішень в умовах невизначеності». 12–17 вересня 2005 р. – Бердянськ, 2005. – С. 96–97.
Короткий огляд (реферат): Переваги вільно поширюваної системи Maxima природно роблять її придатною для застосування у системі освіти. На жаль, до сьогодні у вітчизняній навчальній літературі можливості цієї системи практично не висвітлені, тому з метою її популяризації ми поставили ціллю своєї роботи розробку гіпертекстового довідника з системи Maxima для підтримки факультативного курсу “Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях”.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/996
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
cc_ia_maxima_pdmu.pdfТези207,64 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.