Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/990
Назва: Тенденції розвитку мобільності в сучасному освітньо-науковому просторі
Автори: Стрюк, Микола Іванович
Семеріков, Сергій Олексійович
Стрюк, Андрій Миколайович
Ключові слова: мобільність
освітньо-науковий простір
освіта
ІКТ
Дата публікації: 2015
Видавництво: Місьдрук, ХНАДУ
Бібліографічний опис: Стрюк М. І. Тенденції розвитку мобільності в сучасному освітньо-науковому просторі / Стрюк М. І., Семеріков С. О., Стрюк А. М. // Збірник наукових праць за матеріалами Міжнародної науково-методичної конференції «Дистанційна освіта у ВНЗ: інноваційні та психолого-педагогічні аспекти». – Харків : Місьдрук, ХНАДУ. – 2015. – С. 59-66.
Короткий огляд (реферат): У статті проведено комплексне дослідження проблеми мобільності у соціально-педагогічних та технічних системах. Виокремлено основні тенденції розвитку академічної мобільності (перехід від мобільності студентів до мобільності програм і постачальників освітніх послуг) та схарактеризовано нові програми мобільності (франчайзінг, подвійні/спільні ступені, поєднання, нострифікація тощо). Розглянуто нові види постачальників мобільності та акцентовано увагу на віртуальних університетах, що є сьогодні основою віртуальної мобільності студентів і діяльність яких базуються на використанні нових ІКТ у вищій освіті, насамперед – Інтернет та мобільних навчальних середовищ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/990
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
str_sem_str.pdfСтаття154,3 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.