Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/945
Назва: Реалізація моделі SaaS в системі мобільного навчання інформатичних дисциплін
Автори: Глуходід, Максим Володимирович
Ліннік, Олена Петрівна
Семеріков, Сергій Олексійович
Шокалюк, Світлана Вікторівна
Ключові слова: модель SaaS
система мобільного навчання
мобільне навчання
інформатичні дисципліни
Web 2.0
програмне забезпечення як послуга
Дата публікації: вер-2010
Видавництво: Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
Бібліографічний опис: Глуходід М. В. Реалізація моделі SaaS в системі мобільного навчання інформатичних дисциплін / М. В. Глуходід, О. П. Ліннік, С. О. Семеріков, С. В. Шокалюк // Новітні комп’ютерні технології : матеріали VIII Міжнародної науково-технічної конференції : Київ–Севастополь, 14–17 вересня 2010 р. – К. : Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, 2010. – С. 156–158.
Короткий огляд (реферат): Значна кількість програмних засобів Web 2.0 побудовані на основі моделі SaaS (Software as а service – програмне забезпечення як послуга) – пропозиції програмного забезпечення користувачеві, за якої постачальник розробляє Web-додаток, розміщує його і управляє ним з метою і можливістю використання замовниками через Інтернет. Доступ до існуючого програмного забезпечення може бути наданий через proxyдодаток, що надає інтерфейс «програма за запитом» (On-Demand). Основними протоколами, необхідними для реалізації такого інтерфейсу, є HTTP (для взаємодії між серверами сесій та додатків), RFB та RDP (для відображення віддалених робочих столів та додатків), SSH (для тунелювання потоку RFB).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/945
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.