Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/897
Назва: Українська мова серед інших слов'янських: етнологічні та граматичні параметри : монографія
Автори: Царук, Олександр Васильович
Ключові слова: українська мова
слов'янські мови
український глотогенез
історія української мови
мовознавство
лінгвістика
Дата публікації: 1998
Видавництво: Наука і освіта
Бібліографічний опис: Царук О. Українська мова серед інших слов'янських: етнологічні та граматичні параметри : монографія / О. Царук. - Дніпропетровськ : Наука і освіта, 1998. - 324 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії досліджуються питання виділення української мови з праслов'янської, початкові щаблі її становлення як самобутньої лінгвістичної системи на тлі процесів, пов'язаних із постанням інших слов'янських мов. На основі аналізу вже відомих та нових історичних, археологічних, етнографічних, антропологічних та лінгвістичних фактів заперечується традиційна тріалістична дистрибуція слов'янських мов і пропонується дуалістичний розподіл (на антську і словенську підгрупи); визначаються основні етнологічні і граматичні параметри українського глотогенезу, по-новому осмислюється місце і значення української мови серед інших слов'янських. Для славістів, лінгвістів, істориків, викладачів вузів, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться історією українського народу та його мови.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/897
Розташовується у зібраннях:Кафедра української мови (монографії)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tsaruk.pdf16.6 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.