Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/816
Назва: Розвиток інтелектуальних здібностей старшокласників у процесі навчання фізики засобами комп’ютерного моделювання
Автори: Єчкало, Юлія Володимирівна
Ключові слова: процес навчання фізики
комп’ютерне моделювання
розвиток інтелектуальних здібностей
профільне навчання
Дата публікації: 2012
Бібліографічний опис: Єчкало Ю. В. Розвиток інтелектуальних здібностей старшокласників у процесі навчання фізики засобами комп’ютерного моделювання : автореф. ... канд. пед. наук : 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика) / Єчкало Юлія Володимирівна ; Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. – Кіровоград, 2012. – 18 с.
Короткий огляд (реферат): У дисертації теоретично обґрунтовано та розроблено методику розвитку інтелектуальних здібностей старшокласників у профільному навчанні фізики засобами комп’ютерного моделювання. Виділено теоретичні основи профільного навчання фізики засобами комп’ютерного моделювання, спрямованого на розвиток інтелектуальних здібностей учнів. Запропоновано методичні рекомендації з розвитку інтелектуальних здібностей старшокласників на заняттях з фізики засобами комп’ютерного моделювання. Проведено експериментальне впровадження розробленої методики в навчальний процес з фізики. Наведено результати педагогічного експерименту, що підтверджують гіпотезу про те, що методично обґрунтоване і цілеспрямоване використання засобів комп’ютерного моделювання у процесі навчання фізики сприяє розвитку інтелектуальних здібностей учнів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/816
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref.pdfАвтореферат368,76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.