Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/813
Назва: Огляд інтерфейсів системи комп’ютерної математики Maxima
Автори: Семеріков, Сергій Олексійович
Теплицький, Ілля Олександрович
Ключові слова: інтерфейс
система комп’ютерної математики
Maxima
СКМ
СКМ Maxima
графічний інтерфейс xmaxima
Дата публікації: 2006
Бібліографічний опис: Семеріков С. О. Огляд інтерфейсів системи комп’ютерної математики Maxima / С. О. Семеріков, І. О. Теплицький // Модернізація освіти : пошуки, проблеми, перспективи : матеріали міжнародної науково-практичної конференції (Київ–Переяслав-Хмельницький, 22–25 травня 2006 року). – Київ–Переяслав-Хмельницький, 2006. – С. 178–181.
Короткий огляд (реферат): Система комп’ютерної математики (СКМ) Maxima завдяки зусиллям міжнародної команди розробників набула властивостей, що роблять її придатною для застосування у вітчизняній системі освіти (як середньої, так і вищої): 1) система повністю відкрита, ліцензійно чиста та безоплатна; 2) система незалежна від використовуваної операційної системи та апаратної платформи; 3) система не вимагає інсталяції, мала за розміром та невимоглива до апаратних ресурсів; 4) сорокарічний досвід вдосконалення системи призвів до появи в неї повністю відлагоджених, швидких та оптимізованих алгоритмів. Останні п’ять років авторами проводиться експериментальна робота із впровадження СКМ Maxima у навчальний процес вищих педагогічних та технічних ВНЗ м. Кривого Рогу та Дніпропетровської області, в ході якої побудовано ряд інтерактивних електронних та друкованих посібників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/813
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
maxint.pdfСтаття394,87 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.