Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/696
Назва: Дивергентне мислення та його роль у навчальній діяльності
Автори: Моісеєнко, Наталя Володимирівна
Хараджян, Олександр Агасійович
Семеріков, Сергій Олексійович
Ключові слова: дивергентне мислення
навчальна діяльність
творче мислення
творча задача
Дата публікації: 1998
Бібліографічний опис: Грищенко Н. В. Дивергентне мислення та його роль у навчальній діяльності / Н. В. Грищенко, О. А. Хараджян, С. О. Семеріков // Сучасна трудова та професійна підготовка шкільної молоді : збірник наукових праць. – Кривий Ріг, 1998. – С. 102–105.
Короткий огляд (реферат): Психологами було витрачено багато зусиль і часу на з’ясування того, як людина розв’язує нові, незвичайні, творчі задачі. Однак досі ясної відповіді на питання про природу творчості немає. Наука володіє тільки деякими відомостями, що дозволять частково описати процес розв’язання подібних задач, характеризувати умови, що впливають на знаходження правильного рішення. Одна з таких задач, сформульована Карлом Дюнкером, полягає в такому: знайти засіб руйнування у хворого пухлини шлунку шляхом інтенсивного опромінення спеціальними променями, не пошкодивши при цьому оточуючі пухлину здорові тканини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/696
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
TRY_UKR.pdfСтаття197,68 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.