Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/626
Назва: Аналіз феномену «готовність дітей старшого дошкільного віку до нової соціальної позиції «школяр»
Автори: Ковшар, Олена Вікторівна
Бойко, Світлана Петрівна
Ключові слова: внутрішня позиція школяр
етичні інстанції
готовність дітей старшого дошкільного віку до нової соціальної позиції «школяр»
довільність поведінки
самостійність
відповідальність
креативність
ініціативність
свобода і безпечність поведінки
самосвідомість
самоставлення
самооцінка
Дата публікації: 2016
Видавець: Sp. z. o. o. "Diamond trading tour"
Короткий огляд (реферат): В статті автор акцентував увагу на сучасному аналізі категорії готовність дітей старшого дошкільного віку до нової соціальної позиції «школяр», як педагогічної умови підготовки дітей шостого року життя до школи. Заслуговує уваги теоретичний аналіз даного феномена, де прослідковується роль «внутрішньої позиції школяра», етичних інстанцій в набутті дітьми шостого року життя готовності до подальшого навчання в початковій школі. Автор аналізує базові якості особистості дитини старшого дошкільного віку в готовності до нової соціальної позиції «школяр»: довільність поведінки, самостійність і відповідальність, креативність, ініціативність, свобода і безпечність поведінки, самосвідомість, самоставлення, самооцінка. Подальше дослідження спрямоване на планування форм освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку до набуття готовності до нової соціальної позиції «школяр» в організації передшкільної освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/626
Розташовується у зібраннях:Кафедра дошкільної освітиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.