Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/396
Назва: Практикум з методики навчання української мови в загальноосвітніх закладах: модульний курс : посібник для студентів пед. університетів та інститутів
Автори: Пентилюк, Марія Іванівна
Бакум, Зоя Павлівна
Горошкіна, Олена Миколаївна
Караман, Станіслав Олександрович
Караман, Ольга Володимирівна
Нікітіна, Алла Василівна
Гайдаєнко, Ірина Василівна
Окуневич, Тетяна Григорівна
Ключові слова: українська мова
методика викладання української мови
практичні заняття з української мови
лабораторні заняття з української мови
Дата публікації: 2011
Видавництво: Ленвіт
Бібліографічний опис: Практикум з методики навчання української мови в загальноосвітніх закладах: модульний курс : посібник для студентів пед. університетів та інститутів / кол. авторів за ред. М. І. Пентилюк. – Київ : Ленвіт, 2011. – 366 с.
Короткий огляд (реферат): Практикум з методики навчання української мови доповнює підручник, відповідає чинній програмі (Київ: Ленвіт, 2010) і цілком забезпечує практично-лабораторні заняття. Оригінальність і новизна змісту і структури посібника допоможе студентам самостійно опанувати курс методики навчання української мови в середніх закладах освіти. Розрахований на студентів-філологів, учителів-словесників та викладачів ВНЗ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/396
Розташовується у зібраннях:Кафедра української мови (навчально-методичні матеріали)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.