Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/386
Назва: Організація і управління навчальним процесом у ВНЗ : навчально-методичний посібник
Автори: Марків, Володимир Миколайович
Ключові слова: навчальний процес
організація і управління
планування
Дата публікації: 2013
Видавець: КПІ
Бібліографічний опис: Марків В. М. Організація і управління навчальним процесом у ВНЗ : навчально-методичний посібник / Володимир Миколайович Марків. – Кривий Ріг: КПІ, 2013. – 110 с.
Короткий огляд (реферат): Навчально-методичний посібник підготовлений відповідно до програми курсу «Організація і управління навчальним процесом у ВНЗ» (для студентів спеціальності 8.01010201 «Початкова освіта»). У теоретичному курсі посібника висвітлюються основні аспекти організації і управління навчальним процесом у ВНЗ, розкривається зміст, планування та організація навчального процесу у вищій школі, розглядається система організації науково-дослідної роботи, описуються особливості організації виховної роботи зі студентами у вищій школі. У практичному курсі посібника подаються матеріали для підготовки до практичних занять, теми для самостійного опрацювання, питання до заліку з дисципліни. Посібник розрахований на студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів ВНЗ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/386
Розташовується у зібраннях:Кафедра теорії і практики початкової освіти (навчально-методичні матеріали)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2015. Посібник Марків В.М.doc1,04 MBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.