Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/345
Назва: Культура усного та писемного мовлення : навчально-методичний посібник
Автори: Каневська, Ольга Борисівна
Ключові слова: культура усного мовлення
культура писемного мовлення
орфографія
пунктуація
мовленнєва культура
Дата публікації: 2015
Бібліографічний опис: Каневська О. Б. Культура усного та писемного мовлення : навчально-методичний посібник / Ольга Борисівна Каневська. – 3-є вид., випр., доп. – Кривий Ріг, 2015. – 156 с.
Короткий огляд (реферат): «Культура усного та писемного мовлення» є навчально-методичним посібником, в якому систематизовано матеріали наукового та практичного напрямку, що необхідні для успішного засвоєння орфографічних і пунктуаційних правил і підвищення мовної, мовленнєвої та комунікативної компетенції студентів. Посібник складається з планів лабораторних занять, схем, таблиць, алгоритмів, контрольних питань, списку літератури, які дозволяють студентам самостійно опрацьовувати навчальний матеріал, підвищувати орфографічну та пунктуаційну грамотність, мовленнєву культуру. Для студентів російських відділень філологічних факультетів вищих навчальних закладів, учителів російської мови та літератури шкіл, гімназій, ліцеїв. Може бути корисним усім, хто прагне поглибити свої знання з російської мови, підвищити рівень мовленнєвої культури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/345
ISBN: 966-7682-98-1
Розташовується у зібраннях:Кафедра перекладу та слов'янської філології (навчально-методичні матеріали)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Культура устной и письменной речи.doc9,05 MBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.