Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1380
Назва: Геолого-географічна історія України : навч. посіб.
Автори: Паранько, Ігор Степанович
Ярков, Сергій Валерійович
Ключові слова: геологія
палеогеографія
геологічний розвиток
геоморфологія
стратиграфія
Дата публікації: 2006
Бібліографічний опис: Паранько І. С. Геолого-географічна історія України : навч. посіб. / І. С. Паранько, С. В. Ярков. – Кривий Ріг : Видавничий дім, 2006. – 110 с.
Короткий огляд (реферат): Подано загальні відомості про склад і будову основних геоструктурних елементів України. Розкрито особливості геологічного розвитку та палеогеографії її території від докембрійського часу до антропогену з характеристикою історико-тектонічного тренду, зміни кліматичних умов, розвитку органічного світу, геоморфологічних елементів, ландшафтів та інших складових природного середовища. В додатках подано термінологічний словник і чинні стратиграфічні схеми докембрію, па леозою, мезозою та кайнозою. Для студентів географічних та екологічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також викладачів природничих ліцеїв, коледжів і вчителів середніх загальноосвітніх шкіл.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1380
Розташовується у зібраннях:Кафедра географії та методики її навчання (навчально-методичні матеріали)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Паранько І. Ярков С. Геолого-географ. історія України.pdf10,05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.