Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1350
Назва: Схематичне програмування (початки програмування: функціональний підхід)
Автори: Мінтій, Ірина Сергіївна
Ключові слова: функціональне програмування
функціональний підхід
інтелектуальні системи
мова програмування Scheme
Дата публікації: 2010
Видавець: НПУ ім. М. П. Драгоманова
Бібліографічний опис: Мінтій І. С. Схематичне програмування (початки програмування: функціональний підхід) / І. С. Мінтій ; за ред. академіка НАПН України М. І. Жалдака. – Київ : НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2010. – 152 с.
Короткий огляд (реферат): Посібник призначений для вивчення розділу «Вступ до програмування» курсу інформатики в процесі формування у студентів педагогічних університетів компетентності в програмуванні на основі функціонального підходу. В якості засобів формування компетентності в програмуванні обрані мова програмування Scheme та середовище програмування DrRacket. Посібник містить необхідний теоретичний матеріал, що супроводжується лабораторними роботами, індивідуальними завданнями та проектами із застосування моделей та методів математичної інформатики. У додатках наведено опис локалізованої версії DrRacket та розглянуто її додаткові можливості. Для студентів молодших курсів інформатичних спеціальностей, вчителів інформатики та учнів профільних класів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1350
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики
Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Scheme_2010.pdf1,31 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.