Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1283
Назва: Індустрія 4.0 і проблеми освіти
Автори: Соловйов, Володимир Миколайович
Ключові слова: ІКТ
інформаційне суспільство
smart-університет
Індустрія 4.0
Дата публікації: 21-кві-2016
Видавець: ПП Щербатих
Бібліографічний опис: Соловйов В. М. Індустрія 4.0 і проблеми освіти / Соловйов В. М. // Проблеми та перспективи розвитку економіки освіти регіону : тези доповідей на ХІ Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів, молодих учених та науковців 21 квітня 2016 р. / За заг. ред. П. І. Сокуренка. – Кременчук : ПП Щербатих, 2016. – С. 16-17.
Короткий огляд (реферат): В епоху інформаційного суспільства, розвитку концепції Індустрії 4.0, найбільш онкурентоспроможними виявляться вузи, здатні втілити ідеї створення smart-університету. Вони можуть скласти базу для реалізації в Україні концепцій smart-освіти, smart-економіки і smart-суспільства. Для переходу вузу до розряду smart-університетів необхідно: - зміна організаційної структури вузу з переходом до децентралізованих моделей системи управління і процесного управління; - використання в освітньому процесі інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій, що дозволяють перейти від традиційної системи дистанційної освіти до гнучкої системи формування індивідуалізованих освітніх траєкторій з використанням освітнього контенту кращих світових і вітчизняних університетів, що знаходиться у відкритому доступі; - використання в управлінні науково-освітнім процесом і вузом в цілому сучасних керуючих і аналітичних інформаційних систем і відповідної інфраструктури, що забезпечують реалізацію ідей Індустрії 4.0 стосовно вищого навчального закладу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1283
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Соловйов.pdfСтаття7,05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.