Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1106
Назва: Хмарні засоби навчання фізики
Інші назви: Cloud physics teaching aids
Автори: Сорокопуд, Марія Андріївна
Ключові слова: хмарні засоби навчання
віртуальні фізичні лабораторії
моделюючі програмні засоби
Дата публікації: 25-гру-2014
Видавництво: Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет»
Бібліографічний опис: Сорокопуд М. А. Хмарні засоби навчання фізики / Марія Андріївна Сорокопуд // Новітні комп’ютерні технології. – Кривий Ріг : Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2014. – Том XII : спецвипуск «Хмарні технології в освіті». – С. 317-321.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є огляд хмарних засобів, які можуть бути використані в процесі навчання фізики у вищій школі. Задачами дослідження є аналіз основних варіантів використання хмарних технологій у навчальному процесі, класифікація хмарних засобів навчання фізики, вибір віртуальних фізичних лабораторій та моделюючих програмних засобів. Об’єктом дослідження є процес навчання фізики у вищих навчальних закладах. Предметом дослідження є використання хмарних засобів в процесі навчання фізики у вищій школі. Використані методи дослідження: аналіз наукових публікацій. Результати дослідження. В роботі виділено та розглянуто віртуальні фізичні лабораторії та моделюючі програмні засоби, за допомогою яких стає можливою візуалізація фізичних процесів та активізація навчальної діяльності студентів з фізики. Основні висновки і рекомендації. Дослідження та впровадження в практику діяльності вищих навчальних закладів хмарних технологій надасть можливість створити освітнє середовище для студентів і викладачів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1106
ISSN: 2309-1460
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізики та методики її навчання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сорокопуд.pdfСтаття741,09 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.