Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1073
Назва: Моделювання та генерування системи багатоваріантних задач на обчислення квадратури парабол
Автори: Корольський, Володимир Вікторович
Шокалюк, Світлана Вікторівна
Ключові слова: визначений інтеграл
генератор математичних задач
параболічна фігура
система багатоваріантних математичних задач
Дата публікації: 2017
Видавець: Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет»
Бібліографічний опис: Корольський В. В. Моделювання та генерування системи багатоваріантних задач на обчислення квадратури парабол / Володимир Вікторович Корольський, Світлана Вікторівна Шокалюк // Новітні комп’ютерні технології. – Кривий Ріг : Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2017. – Том XV. – С. 63-67.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є побудова та підготовка до практичного використання математичних моделей систем багатоваріантних задач на обчислення квадратури парабол. Задачами дослідження є побудова математичних моделей систем багатоваріантних задач на обчислення площ параболічних фігур та розробка програмного засобу для їх автоматизованого генерування. Об’єктом дослідження є процес побудови системи задач на обчислення площ параболічних фігур. Предметом дослідження є математичні моделі систем багатоваріантних задач на обчислення площ параболічних фігур та програмні засоби автоматизації їх генерування. У роботі подано етапи побудови математичних моделей систем багатоваріантних задач на обчислення площ параболічних фігур. Моделювання засновано на використанні квадрата з параметром a. Діагональними вершинами квадрата є точки (0; 0) та (а; а), у квадрат вписано параболу, що проходить через три задані точки; за координатами точок виводиться рівняння параболи та формула для обчислення площі параболічної фігури, що обмежена сторонами квадрата та параболою. Надаючи параметру а різних значень, маємо систему багатоваріантних задач. На допомогу вчителю запропоновано програму-генератор задач, який реалізовано у середовищі SageMathCloud. Результати дослідження визначили напрями подальших досліджень авторського колективу, а саме – моделювання та генерування системи задач з курсів шкільної, елементарної та вищої математики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1073
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КорольськийШокалюк_КМІТО2017.pdfстаття445,15 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.