Abstract:
Для нівелювання різниці в технічній підготовці між студентами першокурсниками, на початку освоєння вимог модулю баскетбол, для підвищення емоційного стану студентів, розвитку координаційних можливостей, подолання ніяковіння в розумінні своєї недосконалості рекомендовано на заняттях з баскетболу використовувати спеціальні технічні вправи для розвитку «почуття» володіння м’ячем. Застосування впродовж заняття фізичних вправ в зоні субмаксимальних навантажень і до індивідуально переносимої межі (до відмови) сприяло покращенню фізичних (сила, швидкість, витривалість) та морально вольових якостей, можливості повноцінної участі в учбово-тренувальній грі, що дає можливість рекомендувати для застосування на кожному занятті вправи зі значним напруженням.
Description:
1.Защук С.Г. Баскетбол в физическом воспитании студентов нефизкультурных вузов / С.Г. Защук, Т.В. Ивчатова // Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту. – Харків: ХХПІ, 2010. – №5. – С. 69–72.
2.Приходько Н.К. Оптимизация двигательной активности студентов гуманитарных вузов в процессе учебных занятий по физическому восприятию: дис. канд. пед. наук: 13.00.04 / Н.К. Приходько. – Хабаровск, 2000. – 145 с.
3.Сапронов А. С. Проблеми розвитку фізичних якостей легкоатлетів-метальників в підготовчому періоді спортивного тренування / А. С. Сапронов // Можливості фізичного виховання школярів та студентів у сучасних умовах: збірник матеріалів III регіональної студ. наук.-практ. конф. – Кривий Ріг: КПІ ДВНЗ «КНУ», 2014. – Вип. 3. – 212 с.
4.Тригорлов В.В. Баскетбол. Для всех и каждого [Электронный ресурс]: учебно-методическое пособие / В.В. Тригорлов. – Режим доступа: http://lit.lib.ru/t/trigorlow_w_w/text_0010.shtml.
5. http://www.dissercat.com/content/sportivnaya-trenirovka-v-sotsialno-psikhologicheskoi- adaptatsii-invalidov-s-porazheniem-opor#ixzz2NNG8kRYY