Abstract:
При оцінюванні студентами власного здоров’я на «відмінно» відмічено біля п’ятої частини з числа всіх досліджуваних (26 осіб жіночої статті). В оцінюванні першокурсниками власного здоров’я на «добре» як «перехідний стан» виявлена переважна більшість респондентів – 65%. Припускається, що комплекс психолого-педагогічних заходів та особистий вплив і діяльність викладача, спрямованих на формування власної відповідальності за своє здоров’я, буде сприяти зменшенню відсотка студентів з «перехідним станом» здоров’я і збільшенням відсотка студентів з відмінним здоров’ям. Студенти, які оцінили здоров’я на «задовільно», складають шосту частину від числа досліджуваних. Комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня здоров’я, у таких студентів можливо мають спрямування медичного та фармакологічного характеру тощо.
Description:
1. Задорожний О. /Олександр Задорожний //Що таке здоров'я. – Електронний ресурс:
http://www.holimed.lviv.ua/rozsylka/Jak_hvority/005.html
2. «ВАЛЕОЛОГІЯ: неминучість Нової Стратегії охорони здоров'я» /кафедра спортивної медицини і санологїї Київської Академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка. - [Електронний ресурс] Режим доступу: http://www.holimed.lviv.ua/u_08_san_012.html
3. Муратова О.П. Особистий приклад викладача, як один з факторів, який впливає на поведінкову модель студента /Олена Муратова, Ірина Гордієнко, Ірина Сердюк //Матеріали V Всеукр. наук.-практ. конф. [Проблеми сучасної валеології, фізичної культури та реабілітації], (Херсон, 7 квітня 2011р.) /М-во освіти і науки України, Херсонський державний університет. – Херсон, 2011. – С. 125-126.