Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/547
Назва: Біблійна алюзія як засіб вираження авторської інтенції в романі В. Шкляра "Залишенець. Чорний Ворон"
Автори: Колоїз, Жанна Василівна
Ключові слова: інтертекстуальність
біблійна алюзія
текст
першоджерело
прецедентний текст
інтенція
Дата публікації: 2013
Видавництво: Чернівецький національний університет
Бібліографічний опис: Колоїз Ж. В. Біблійна алюзія як засіб вираження авторської інтенції в романі В. Шкляра "Залишенець. Чорний Ворон" / Ж.В. Колоїз // Науковий вісник Чернівецького університету. – Вип. 659 : Романо-слов’янський дискурс : зб. наукових праць. – Чернівці, 2013. – С. 3–9.
Короткий огляд (реферат): У статті йдеться про біблійну алюзію як один із основних способів реалізації категорії інтертекстуальності, як художньо-стилістичний прийом, що відсилає адресата до відповідного біблійного сюжету чи образу з розрахунку на ерудицію читача, покликаного розгадати закодований зміст. Біблійна алюзія аналізується за структурно-граматичними особливостями та способом репрезентації, розглядається як така, що сприяє вираженню авторського задуму. Звертається увага на процес декодування, ґрунтований на інтертекстуальних зв’язках, знаннях прецедентних текстів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/547
Розташовується у зібраннях:Кафедра української мовиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.