Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/527
Назва: Лексика на означення музичних інструментів у книгах Священного Писання Старого Завіту
Автори: Колоїз, Жанна Василівна
Ключові слова: лексема
номема
лексико-семантична група
семантичні особливості
Дата публікації: 2010
Видавництво: ХДУ ім. Горького
Бібліографічний опис: Колоїз Ж. В. Лексика на означення музичних інструментів у книгах Священного Писання Старого Завіту / Жанна Василівна Колоїз // Науковий вісник Херсонського державного університету : Серія : Лінгвістика : зб. наук. праць. – Вип. 12. – Херсон : ХДУ, 2010. – С. 141–145.
Короткий огляд (реферат): У статті йдеться про лексеми на означення музичних інструментів у книгах Священного Писання Старого Завіту; з’ясовуються їхні семантичні та граматичні особливості в україномовному перекладі, зокрема й при зіставленні з російськомовним варіантом Біблії. У статті йдеться про лексеми на означення музичних інструментів у книгах Священного Писання Старого Завіту; з’ясовуються їхні семантичні та граматичні особливості в україномовному перекладі, зокрема й при зіставленні з російськомовним варіантом Біблії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/527
Розташовується у зібраннях:Кафедра української мовиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.