Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/374
Назва: Категорія здоров’я у цінностях сучасного студента
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Мінжоріна, Ірина Леонідівна
Ключові слова: студент, поняття «здоров’я», категорія «здоров’я»
Дата публікації: кві-2016
Видавець: Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова
Бібліографічний опис: Марчик В. І. Категорія здоров’я у цінностях сучасного студента / В. І. Марчик, І. Л. Мінжоріна // Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту : VIІ Міжн. наук.-метод. конф. (Київ, 24-25 березня 2016 р.) : зб. наук. праць Науковий часопис нац. пед. унівеситету ім. М. П. Драгоманова. Серія 15. – Київ : НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2016. – Випуск 3К 2 (71) 16. – С. 199-201.
Короткий огляд (реферат): В статті подається короткий огляд проблематики у можливості розуміння ролі і значимості здоров’я в особистому житті студента, що може спонукати його до більш усвідомленого використання засобів фізичної культури та формування навичок здорового способу життя. У дослідженні прийняли участь студенти (всього 41 осіб) різних курсів з 8-ти факультетів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет». Показано, що на сьогоднішній день акцент розуміння фізичної підготовки, що раніше поєднувався зі спортивними, технічними і тактичними вміннями, переміщується у сторону фізичної активності (health related fitness) як цільової життєвої установки. Визначено, що категорія «здоров’я» у цінностях сучасного студента у 49% розуміється як фізична, 15% - психофізична, 22% - духовна та 14% - соціальна категорія.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/374
ISSN: 2311-2220
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Категорія здоров'я.doc131 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.