Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/2515
Назва: Психологія фрустраційних станів та реакцій підлітків: теорії, проблеми, діагностика
Автори: Шамне, Анжеліка Володимирівна
Прахова, Світлана Анатоліївна
Ключові слова: фрустраційні реакції
фрустраційні стани
підлітки
Дата публікації: 2018
Видавець: НУБіП України
Бібліографічний опис: Шамне А. В. Психологія фрустраційних станів та реакцій підлітків: теорії, проблеми, діагностика : монографія / А. В. Шамне, С. А. Прахова. – Київ, 2018. – 278 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії розглядаються теоретико-методологічні, методичні та діагностичні аспекти проблеми фрустраційних станів та реакцій сучасних підлітків; досліджується їх природа, психологічний зміст, закономірності, структура, особливості тестової психологічної діагностики і динаміка протягом підліткового віку. Монографія являє собою авторське бачення концепту фрустраційних станів та реакцій, яке спирається на теорію С. Розенцвейга та раціонально-емпіричну стратегію дослідження індивідуальних та вікових закономірностей їх прояву у сучасної молоді України.
Опис: Авторами послідовно розкриваються результати теоретичної, емпіричної та психометричної роботи на трьох етапах: узагальнення теоретичних та методичних проблем дослідження феномену фрустрації, діагностика фрустраційних станів та реакцій учнів різних вікових груп; розроблення бар’єрно-проективного тесту «PFreactions» (модифікація тесту С. Розенцвейга) та його стандартизація, діагностика на його основі особливостей фрустраційних станів та реакцій сучасної українських молоді (підлітків 11-17 років) та опис отриманих результатів. Монографія адресована науковцям, психологам, педагогам, студентам закладів вищої освіти, а також усім читачам, які цікавляться проблемами поведінки людини у складних життєвих ситуаціях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/2515
ISSN: 978-617-7630-41-7
Розташовується у зібраннях:Кафедра загальної і вікової психології (монографії)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Монографія_Шамне_Прахова.pdfМонографія6,86 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.