Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/2475
Назва: Диференціація самоосвітніх процесів фізичного виховання та їх практична реалізація у програмі самовдосконалення особистості студента
Автори: Кучерган, Єлизавета Валеріївна
Ключові слова: комплексна програма фізичного виховання
диференціація особистих даних
фізичне виховання
оздоровлення
методичне забезпечення
методичні підходи
культура виконання
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Кучерган Є. В. Диференціація самоосвітніх процесів фізичного виховання та їх практична реалізація у програмі самовдосконалення особистості студента / Є. В. Кучерган // Адаптаційні можливості дітей та молоді : матеріали ХІІ Міжнародна наук.-практ. конф. (Одеса, 13-14 вересня 2018 р.). – Одеса, 2018. – С. 146–148.
Короткий огляд (реферат): У статті розкрито питання врахування особливостей вирішення проблем фізичного виховання за допомогою складання комплексної програми самовдосконалення особистості на основі диференціації індивідуальних даних, отриманих на основі самоспостереження за своїм здоров’ям, діагностики фізичного стану антропометричними методами, а також системою реакцій впливу на самого себе.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/2475
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладанняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.