Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/2001
Назва: Розвиток творчості дітей дошкільного віку на заняттях з художньої праці
Автори: Коломоєць, Таміла Григорівна
Ключові слова: творчі здібності
художня праця
заняття
креативність
дошкільна освіта
Дата публікації: гру-2017
Видавець: Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Коломоєць Т. Г. Розвиток творчості дітей дошкільного віку на заняттях з художньої праці / Т. Г. Коломоєць // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка. Педагогічні науки. - Чернігів, 2017. - Вип. 149.
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена актуальному питанню, що полягає у формуванні уявлення про важливість розвитку творчих здібностей у дітей дошкільного віку на заняттях з художньої праці. У статті поставлено за мету дослідити особливості розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами художньої праці. Для досягнення мети використано методи аналізу, узагальнення, систематизації, логіки та дедукції. Практичне значення одержаних результатів полягає у дотриманні вихователями дошкільних навчальних закладів сформованих у статті принципів розвитку творчих здібностей. Перспектива подальших досліджень полягає у формуванні механізму взаємодії вихователя дошкільного навчального закладу із вихованцем на основі інтерактивних психолого-педагогічних методів і засобів навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/2001
ISSN: 2518-7465
Розташовується у зібраннях:Кафедра дошкільної освіти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Коломоєць-стаття Т.Г.docxОсновна стаття56,79 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.