Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1957
Назва: Рівень функціональної готовності студентів-медиків до фізичного виховання в нових умовах навчання
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Письменна, Олена Іллівна
Ключові слова: фізичне виховання
функціональні можливості
Дата публікації: 2015
Видавець: Видавництво «Нова Ідеологія»
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Рівень функціональної готовності студентів-медиків до фізичного виховання в нових умовах навчання / В. В. Шутько, О. І. Письменна // Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання і спорту в сучасних умовах». 15 квітня 2015 року. – Дніпропетровськ, 2015. – С. 257–260.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядаються науково-літературні свідчення важливості оволодіння студентами-медиками оздоровчими прийомами і методами в процесі фізичного виховання для подальшого їх впровадження в майбутній професії. За результатами проби Руф’є проведена оцінка функціональної готовності студентів до нових фізичних навантажень з урахуванням їх індивідуальних можливостей.
Опис: Застосований метод визначення функціональних можливостей серцево-судинної системи першокурсників , з використанням проби Руф’є, дозволяє оцінити адаптаційно-резервний рівень організму для ефективного і контрольованого процесу провадження здоров’язбережувальних заходів та їх індивідуальних корегувань. Оцінка рівня функціональної готовності студентів-початківців до фізичних навантажень виявила 76% студентів, які мають серцеву недостатність середнього та сильного ступеня. Причому показник «поганого» серця бувших сільських школярів склав 19% , а міських 32%. Отримані нами результати досліджень дають нам можливість застосувати їх в подальшому вдосконаленні навчального процесу з урахуванням функціональних та фізичних можливостей студентів, для адаптації першокурсників до нових умов фізичного виховання , а також для включення в лекційний курс відділень лікувальної та сестринської справи медичного коледжу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1957
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
РІВЕНЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ГОТОВНОСТІ СТУДЕНТІВ МЕДИКІВ ДО.docxОсновна стаття27,41 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.