Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1955
Назва: Сучасний погляд на проблеми фізичного виховання і формування особистості школяра
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Ключові слова: формування особистості
педагогічний процес
фізичне виховання
Дата публікації: 2014
Видавець: КПІ ДВНЗ «КНУ»
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Сучасний погляд на проблеми фізичного виховання і формування особистості школяра / В. В. Шутько // Педагогіка вищої та середньої школи : зб. наук. праць / гол. ред. З. П. Бакум. – Кривий Ріг, 2014. – Вип. 42. – С. 137-143.
Короткий огляд (реферат): Статтю присвячено проблемі оптимального поєднання фізичного виховання з іншими видами виховання: розумовим, моральним, естетичним, трудовим, які направленні на формування особистості школяра, для розв’язанння низки важливих проблем, які склалися у фізичному вихованні загальноосвітніх закладів.
Опис: Виникла необхідність: 1) перебудови системи фізичного виховання дітей і молоді на основі принципів гуманістичної педагогіки і психології; 2) посилення уваги до особистості кожного школяра як вищої соціальної цінності, перетворення учня з об’єкта соціально-педагогічної дії педагога на суб’єкт активної творчої діяльності на основі формування мотивації до різнобічного і гармонійного розвитку; 3) усвідомлення системності поєднання фізичного виховання з іншими видами виховання: розумовим, моральним, естетичним, трудовим, які спрямованні на розв’язання важливих проблем, що склалися у фізичному вихованні загальноосвітніх закладів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1955
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
PVSSh_2014_42_29.pdfОсновна стаття203,53 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.