Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1896
Назва: Іншомовна освіта Німеччини в контексті загальноєвропейських інтеграційних процесів: теорія і практика
Автори: Гаманюк, Віта Анатоліївна
Ключові слова: іншомовна освіта
дидактика багатомовності
система освіти Німеччини
мовна політика
міжкультурне навчання
політика щодо іноземних мов
Дата публікації: 2012
Видавець: Видавничий дім
Бібліографічний опис: Гаманюк В. Іншомовна освіта Німеччини в контексті загальноєвропейських інтеграційних процесів: теорія і практика / Віта Анатоліївна Гаманюк. - Кривий Ріг : Видавничий дім, 2012. - 374 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії простежується шлях становлення та розвитку іншомовної освіти ФРН, розглянуто сутність і теоретико-методологічні засади іншомовної освіти Німеччини, здійснено аналіз впливу специфічних національних (внутрішніх) та загальноєвропейських (зовнішніх) чинників, насамперед євроінтеграції, міграційних процесів, глобалізації та інформатизації, на розвиток теорії та практики навчання іноземних мов у Німеччині (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.). Виявлено сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти ФРН у європейському освітньому просторі, а також окреслено перспективи використання позитивного досвіду ФРН в Україні. Для студентів, аспірантів, учителів загальноосвітніх шкіл, викладачів вищих навчальних закладів та науковців, а також всіх тих, хто цікавиться питаннями теорії і практики іншомовного навчання у Німеччині.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1896
Розташовується у зібраннях:Кафедра німецької мови та літератури з методикою викладання (монографії)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Монография Гаманюк В.А..pdf2,99 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.