Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1887
Назва: Співвідношення станів здоров’я у першокурсників
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Андріанов, Вадим Євстафійович
Ключові слова: оцінювання здоров’я
перехідний стан
студенти
Дата публікації: 2013
Видавництво: Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара
Бібліографічний опис: Марчик В. Співвідношення станів здоров’я у першокурсників / Валентина Марчик, Вадим Андріанов // Актуальні проблеми фізичного виховання студентів в сучасних умовах: регіон. наук.-метод. конф. (Дніпропетровськ, 16-17 квітня 2013 р.) : матер. конф. – Дніпропетровськ, 2013. – С. 240-243.
Короткий огляд (реферат): При оцінюванні студентами власного здоров’я на «відмінно» відмічено біля п’ятої частини з числа всіх досліджуваних (26 осіб жіночої статті). В оцінюванні першокурсниками власного здоров’я на «добре» як «перехідний стан» виявлена переважна більшість респондентів – 65%. Припускається, що комплекс психолого-педагогічних заходів та особистий вплив і діяльність викладача, спрямованих на формування власної відповідальності за своє здоров’я, буде сприяти зменшенню відсотка студентів з «перехідним станом» здоров’я і збільшенням відсотка студентів з відмінним здоров’ям. Студенти, які оцінили здоров’я на «задовільно», складають шосту частину від числа досліджуваних. Комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня здоров’я, у таких студентів можливо мають спрямування медичного та фармакологічного характеру тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1887
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання (навчально-методичні матеріали)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Marchik.doc48 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.