Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1875
Назва: Роль фізичної культури у вихованні особистості
Автори: Карпов, Віктор Іванович
Марчик, Валентина Іванівна
Ключові слова: мотивація
фізичні вправи
фізичне виховання
студенти
Дата публікації: 2012
Видавець: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет"
Бібліографічний опис: Карпов В. І. Роль фізичної культури у вихованні особистості / В. І. Карпов, В. І. Марчик // Проблеми компетентнісного підходу у підготовці майбутніх вчителів: тенденції та перспективи: Всеукр. наук.-практ. конф. (Кривий Ріг, 4-6 жовтня 2012 р.) : матер. конф. - Кривий Ріг, 2012. - С. 14-16.
Короткий огляд (реферат): Юнакам і дівчатам (понад ста осіб), які навчаються на І-ІІІ курсах ВНЗ було запропоновано визначити своє бачення можливостей фізичного самовдосконалення через використання засобів фізичного виховання, а саме: висвітлити свої очікування від занять фізичними вправами та зазначити основні фактори, які можуть негативно вплинути на отримання результату. Більшість студентів очікують від занять фізичними вправами підвищення рівня здоров’я, фізичного вдосконалення та покращення тілобудови. Студенти усвідомлюють фактори, що можуть негативно вплинути на досягнення результату і серед них такі: втрата інтересу та мотивації, не регулярні заняття фізичними вправами. Можна констатувати, що реалізація очікувань студентів від занять фізичними вправами є в прямій залежності від ступеня сформованості навички в зазначеній діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1875
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання (навчально-методичні матеріали)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Карпов.doc45 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.