Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1871
Назва: Фізичне виховання як процес управління адаптацією організму до навчального процесу
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Перекопський, Сергій Юрійович
Ключові слова: студентська молодь
психічне та інтелектуальне напруження
фізичні вправи
адаптація до вимого середовища
Дата публікації: 2014
Видавець: Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара
Бібліографічний опис: Марчик В. І. Фізичне виховання як процес управління адаптацією організму до навчального процесу / В. І. Марчик, С. Ю. Перекопський // Розвиток соціально-гуманітарної освіти і науки в контексті модернізації вітчизняної вищої школи: Друга Всеукр. науково-практична конференція (26 грудня 2014 р., Дніпропетровськ) : матеріали конф. – Дніпропетровськ, 2014. – С. 29-32.
Короткий огляд (реферат): В студентські роки для молоді характерна наявність ряду несприятливих умов, серед яких психічне та інтелектуальне напруження у зв’язку з сутністю навчальної діяльності, довготривале утримання статичних поз, зниження рухової активності в організації навчального дня тощо. В роботі, якій вивчалася роль фізичних вправ в адаптації студента до вимог середовища, показано, що процес фізичного виховання можна розглядати як процес управління адаптацією організму до впливу факторів зовнішнього середовища і в зв’язку з цим, можлива рекомендація щодо активного використання фізичних вправ з метою адаптації до навчально-виховного процесу студентської молоді.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1871
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання (навчально-методичні матеріали)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Марчик Перекопський Кривий Ріг.doc65,5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.