Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1505
Назва: Методи математичної статистики у науково-дослідній роботі педагогів
Автори: Крамаренко, Тетяна Григорівна
Дата публікації: вер-2017
Видавництво: БДПУ
Бібліографічний опис: Крамаренко Т. Г. Методи математичної статистики у науково-дослідній роботі педагогів / Т. Г. Крамаренко // Науково-дослідна робота в системі підготовки фахівців-педагогів у природничій, технологічній і комп’ютерній галузях : матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю (13-15 вересня 2017 р., м. Бердянськ). – Бердянськ, 2017. – С. 102-105.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є добір змісту навчального матеріалу для навчальної дисципліни «Методи математичної статистики у наукових дослідженнях», розподіл його за змістовими модулями, складання різнорівневих добірок завдань (рівень відтворення, рівень встановлення зв’язків та рівень міркувань), розробка відповідного електронного навчального курсу на платформі Moodle, застосування програмних засобів, співставлення матеріалів про методи опрацювання даних у вітчизняних та зарубіжних виданнях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1505
Розташовується у зібраннях:Кафедра математики та методики її навчання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2017 Бердянськ KramarenkoTG_article.pdf271.05 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.