Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1124
Назва: Об’єктно-орієнтовані динамічні моделі в курсі комп’ютерного моделювання
Автори: Соловйов, Володимир Миколайович
Теплицький, Олександр Ілліч
Забєйда, Р. С.
Ключові слова: метод молекулярної динаміки
комп’ютерне моделювання
програмування
динамічні моделі
моделювання
об’єктний підхід
Python
Дата публікації: вер-2008
Бібліографічний опис: Соловйов В. М. Об’єктно-орієнтовані динамічні моделі в курсі комп’ютерного моделювання / В. М. Соловйов, О. І. Теплицький, Р. С. Забєйда // Комп’ютерні технології в будівнцтві : матеріали VI Міжнародної науково-технічної конференції «КОМТЕХБУД 2008» : Київ–Севастополь, 9-12 вересня 2008 р. – К. : Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, 2008. – С. 65-66.
Короткий огляд (реферат): Метод молекулярної динаміки є потужним засобом дослідження найрізноманітніших систем; його теоретичні основи, маючи корені у класичній механіці, легко засвоюються студентами. Нажаль, реалізація методу часто викликає утруднення через необхідність програмування чисельних алгоритмів та інтерфейсу користувача, що призводило до стрімкого росту розміру програм та утруднювало їх налагодження. Тому, пропонуючи студентам ознайомлення з методом у лабораторному практикумі з моделювання, ми або пропонували шаблони програм, як автори [1], або застосовували спеціалізовані середовища для моделювання. Застосування об’єктного підходу до реалізації чисельних методів дозволяє суттєво підвищити наочність програм. Саме цьому при переробці курсу комп’ютерного моделювання для студентів фізико-математичних факультетів як інструмент моделювання нами була обрана об’єктно-орієнтована мова Python, що разом із своїми модулями (NumPy, Scientific, Visual та ін.) утворює об’єктно-орієнтоване середовище моделювання, застосування якого дозволило студентам зосередитися на моделі замість деталей програмування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1124
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
СоловйовТеплицький.pdfТези335,74 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.