Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1121
Назва: Міждисциплінарність і теорія складних систем
Автори: Соловйов, Володимир Миколайович
Ключові слова: теорія складних систем
синергетика
комп’ютерне моделювання
нейронні мережі
нейрокомп’ютинг
динамічні ряди
міждисциплінарність
Дата публікації: 2008
Видавництво: Видавництво ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Бібліографічний опис: Соловйов В. М. Міждисциплінарність і теорія складних систем / В. М. Соловйов // Вісник Черкаського університету : [зб. наук. ст.]. Вип. 127 Серія Педагогічні науки / М-во освіти і науки України, Черкаський нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. – Черкаси : Видавництво ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2008. – С. 147-152.
Короткий огляд (реферат): Розвиток сучасного суспільства і поява нових проблем вказує на те, що треба мати не тільки (і навіть не стільки) експертів по деяким аспектам окремих стадій складних процесів (професіоналів в старому розумінні цього терміну), знадобляться спеціалісти “по розв’язуванню проблем”. А це означає, що істинна міждисциплінарність, яка заснована на теорії складності, набуває особливого значення. З огляду на сказане треба вчити не “предметам”, а “стилям мислення”. Тобто, міждисциплінарність можна розглядати як основу освіти 21-го століття.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1121
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
соловйов.pdfСтаття122,28 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.