Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3507
Назва: Формування фізичних і морально-вольових здібностей учнів молодшого шкільного віку у процесі спортивної діяльності
Автори: Федоренко, Анастасія Юріївна
Ключові слова: фізичні здібності
морально-вольові здібності
учні молодшого шкільного віку
спортивна діяльність
Дата публікації: 9-гру-2019
Видавництво: Криворізький державний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Федоренко А. Ю. Формування фізичних і морально-вольових здібностей учнів молодшого шкільного віку у процесі спортивної діяльності : магістерська робота студентки групи ПНФ-м-14 / А. Ю. Федоренко ; науковий керівник - к. б. н., доцент Валентина Іванівна Марчик. – Кривий Ріг, 2019. – 80 с.
Короткий огляд (реферат): Мета дослідження полягала в теоретико-методичному обґрунтуванні та дослідно-експериментальній роботі, спрямованій на виявлення впливу ролі спортивної діяльності у навчально-виховному процесі учнів молодшого шкільного віку на формування їх фізичних та морально-вольових здібностей та розроблені методичних рекомендацій для фахівців.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3507
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання (магістерські)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.