Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3501
Назва: Кількісне визначення кофеїну в реальних об'єктах
Автори: Антімонов, Теодор Роландович
Ключові слова: алкалоїди
кофеїн
кількісний хімічний аналіз
спектрофотометричні методи
тетраметилпурпурова кислота
курс "Прикладні аспекти хімії"
Дата публікації: 9-гру-2019
Бібліографічний опис: Антімонов Т. Р. Кількісне визначення кофеїну в реальних об'єктах : кваліфікаційна робота студента спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) / Т. Р. Антімонов ; наук. керівник Т. В. Селіванова. - Кривий Ріг, 2019. - 76 с.
Короткий огляд (реферат): У роботі проаналізовано основні параметри проведення реакції утворення тетраметилпурупурової кислоти за стандартною методикою та здійснено експериментальну перевірку впливу різних факторів (зміни часу, показника рН та концентрації окисника, послідовності внесення реагентів) на повноту утворення тетраметилпурпурової кислоти з метою поліпшення відтворюванності методики. Видозмінена методика була використана для визначення кофеїну у реальних об’єктах. На основі проведених досліджень та внесених змін, було створено методичний комплект для впровадження в освітній процес курсу «Прикладні аспекти хімії» Криворізького державного педагогічного університету, де відповідна методика успішно пройшла апробацію в ході лабораторного практикуму.
Опис: Магістерська робота
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3501
Розташовується у зібраннях:Кафедра хімії та методики її навчання (магістерські)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
MQW_Antimonov.pdf1,39 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.