Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/981
Назва: Методика формування у майбутніх учителів інформатики компетентностей з програмування на прикладі теми «Експертна система»
Автори: Мінтій, Ірина Сергіївна
Семеріков, Сергій Олексійович
Тарасов, Ігор Володимирович
Ключові слова: майбутні вчителі інформатики
компетентності з програмування
тема «Експертна система»
курс «Вступ до програмування»
Дата публікації: 2014
Видавець: НПУ ім. М.П. Драгоманова
Бібліографічний опис: Мінтій І. С. Методика формування у майбутніх учителів інформатики компетентностей з програмування на прикладі теми «Експертна система» / Мінтій І. С., Семеріков С. О., Тарасов І. В. // Науковий часопис НПУ ім. М. П. Драгоманова. Серія №2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання : зб. наукових праць / Редрада. – К. : НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2014. – № 14 (21). – С. 91–96.
Короткий огляд (реферат): Нові галузеві стандарти вищої освіти України розроблено на основі компетентнісного підходу. Тому актуальним є пошук практичних шляхів реалізації цього підходу у вищій освіті, що є особливо важливим для підготовки вчителя інформатики у зв’язку з постійним розвитком науки інформатики та засобів ІКТ. В статті обговорюються можливі підходи до формування у майбутніх учителів інформатики компетентностей з програмування на прикладі теми «Експертна система» курсу «Вступ до програмування».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/981
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МінтійСемеріковТарасов.pdfСтаття195,73 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.