Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/911
Назва: Динамічне графічне об’єктно-орієнтоване моделювання в мультимедіа-середовищі мобільного навчання Squeak
Автори: Теплицький, Олександр Ілліч
Теплицький, Ілля Олександрович
Семеріков, Сергій Олексійович
Ключові слова: об’єктно-орієнтоване моделювання
мультимедіа-середовище
Squeak
проект FLEX
проект Dynabook
Дата публікації: 2009
Видавець: НПУ імені М.П. Драгоманова
Бібліографічний опис: Теплицький О. І. Динамічне графічне об’єктно-орієнтоване моделювання в мультимедіа-середовищі мобільного навчання Squeak / О. І. Теплицький, І. О. Теплицький, С. О. Семеріков // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія №2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання : зб. наукових праць / Редрада. – К. : НПУ імені М.П. Драгоманова, 2009. – №7 (14). – С. 49–54.
Короткий огляд (реферат): Свій початок комп’ютеризоване мобільне навчання бере з проекту Dynabook Алана Кея, який наприкінці 50-х рр. працював на Денверській військово-повітряній базі «Рендольф», де писав на машинному коді програми для ЕОМ Burroughs 220. Саме тоді він зіткнувся з проблемою передавання сформованих на цій ЕОМ даних на комп’ютери інших баз. Стандартних форматів та ОС для цих ЕОМ не існувало, тому А. Кею довелося створити мікропрограми, що містили всі необхідні дані та після запуску на інших машинах через простий інтерфейс користувача автоматично розгорталися необхідні дані. Такі програми А. Кей назвав модулями, в яких об’єднуються дані та код. У 1966 р. він зайнявся науковою діяльністю в галузі молекулярної біології в Університеті штату Колорадо, де запропонував створити системи модулів (об’єктів), в яких об’єднуються дані та алгоритми їх опрацювання, взаємопов’язані один з одним через визначені розробником інтерфейси. При цьому він активно використовував аналогії з біологічними об’єктами та механізмами взаємодії клітин у живому організмі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/911
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.