Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/828
Назва: Використання соціальних мереж у навчанні фізики
Автори: Єчкало, Юлія Володимирівна
Ключові слова: соціальні мережі
навчання фізики
спільна дослідницька діяльність студентів
Дата публікації: 2013
Видавництво: Видавничий відділ КМІ
Бібліографічний опис: Єчкало Ю. В. Використання соціальних мереж у навчанні фізики / Ю. В. Єчкало // Теорія та методика навчання математики, фізики, інформатики. – Кривий Ріг : Видавничий відділ КМІ. – 2013. – Том 11. – № 2 : Теорія та методика навчання фізики. – С. 70-75.
Короткий огляд (реферат): В даній статті представлена схема використання соціальних мереж в навчання фізики. Описані переваги і недоліки використання соціальних мереж в навчання фізики. Зроблено висновок про те, що застосування у навчальному процесі з фізики соціальних мереж може сприяти підвищенню якості навчання через освоєння студентами навичок спільної роботи та колективної творчості; використання відкритих, безкоштовних і вільних електронних ресурсів; самостійне створення мережевого навчального змісту; освоєння інформаційних концепцій; управління та спостереження за діяльністю учасників мережевої спільноти. Для викладачів соціальні мережі можуть виступати у якості інструменту для професійного розвитку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/828
ISSN: 2309-1479
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
554-2197-1-PB.pdfСтаття151,38 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.