Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/787
Назва: Необмежені можливості та можливі обмеження застосувань комп’ютера у фізичному лабораторному експерименті
Автори: Теплицький, Ілля Олександрович
Семеріков, Сергій Олексійович
Ключові слова: віртуальний фізичний лабораторний практикум
комп'ютерне моделювання
Дата публікації: 2004
Бібліографічний опис: Теплицький І. О. Необмежені можливості та можливі обмеження застосувань комп’ютера у фізичному лабораторному експерименті / Ілля Теплицький, Сергій Семеріков // Фізика та астрономія в школі. – 2004. – № 2. – С. 47–49.
Короткий огляд (реферат): Показано хиб­ність практики підміни натур­ного експерименту з фізичною моделлю об'єкта обчислюваль­ним експериментом на мате­матичній моделі і надання пріо­ритету останньому за відсут­ності вагомих на те причин. Обгрунтовано структуру сучас­ного підручника фізики як та­кого, що за змістом має перед­бачати наявність комп'ютера і комплектуватися ліцензова­ним електронним додатком, до складу якого входитимуть узгоджені з текстом підручника цифровані відеосюжети для де­монстрування фізичних явищ, принципів роботи приладів та установок, зразки таблиць для виконання лабораторних і практичних робіт, збірник різнорівневих завдань для дер­жавної підсумкової атестації, статті з науково-популярних журналів і подібні матеріали.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/787
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Teplitskiy_Semerikov.pdfСтаття6,15 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.