Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/555
Назва: Національно-культурний колорит українського місяцеліку (у порівнянні з білоруським та російським)
Автори: Колоїз, Жанна Василівна
Ключові слова: час
номінативна одиниця
назва
сема
значення
Дата публікації: 2016
Видавництво: МГУ имени А. А. Кулешова
Бібліографічний опис: Колоїз Ж. В. Національно-культурний колорит українського місяцеліку (у порівнянні з білоруським та російським) / Ж. В. Колоїз // Восточнославянские языки и литературы в европейском контексте – 2015 : сб. науч. статей / под ред. Е. Е. Иванова. – Могилев, 2016. – С. 178–185.
Короткий огляд (реферат): У статті йдеться про культурно-національну специфіку номенів, що позначають емпіричний час в українській мові (у порівнянні з білоруською і російською). Семантика емпіричних номінативних одиниць інтерпретується з позицій ціннісних установок і стереотипів, властивих ментальності тієї чи іншої нації. Увага акцентується на лексемах з семою «календарний місяць року», в яких закодовано інформацію про своєрідну мовну картину світу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/555
Розташовується у зібраннях:Кафедра української мовиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.