Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/521
Назва: Дмитро Загул і його поетичний переспів «Екклезіаста»
Автори: Колоїз, Жанна Василівна
Ключові слова: віршовані переклади
Біблія
Дата публікації: 2010
Бібліографічний опис: Колоїз Ж. В. Дмитро Загул і його поетичний переспів «Екклезіаста» / Жанна Василівна Колоїз // Вивчаємо українську мову та літературу : наук.-метод. журнал. – 2010. – № 22–24 (серпень). – С. 58–61.
Короткий огляд (реферат): Створення віршованих перекладів біблійних книг є давньою традицією як в українській, так і у світовій літературі. Це пов’язано насамперед із тим, що, по-перше, значна частина Біблії складається з поетичних розділів і цілих віршованих книг, по-друге, Біблія порушує вічні питання про людину і життя, що завжди хвилювали і хвилюватимуть людей. Залишався вірним цій традиції й один із маловідомих українських письменників, чиє життя обірвалося через безпідставні обвинувачення в націоналізмі і репресії, − Дмитро Загул, творчий доробок якого ще належним чином не поцінований і передусім тому, що його ім’я зазвичай асоціюється з символізмом, течією, яка вважалася нецікавою, украй декадентською, позбавленою виразного національного обличчя.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/521
Розташовується у зібраннях:Кафедра української мови

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Колоїз Ж. В. - Дмитро Загул і його поетичний переспів Екклезіаста.doc74,5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.