Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/433
Назва: З досвіду підготовки вчителя декоративно-прикладного мистецтва в Україні : монографія
Автори: Ейвас, Лариса Феліксівна
Ключові слова: історія педагогіки
вчителі декоративно-прикладного мистецтва
підготовка вчителів декоративно-прикладного мистецтва
декоративно-прикладне мистецтво
Дата публікації: 2016
Видавець: Видавець ФО-П Чернявський Д.О.
Бібліографічний опис: Ейвас Л. Ф. З досвіду підготовки вчителя декоративно-прикладного мистецтва в Україні : монографія / Лариса Феліксівна Ейвас. – Кривий Ріг : Видавець ФО-П Чернявський Д.О., 2016. – 136 с.
Короткий огляд (реферат): Монографію присвячено розкриттю проблеми підготовки вчителя декоративно-прикладного мистецтва в історико-педагогічній ретроспективі від другої половини ХХ – на початку ХХІ століття. Автором з’ясовано роль і значення декоративно-прикладного мистецтва та діяльності вчителя цієї спеціалізації у вихованні підростаючого покоління; окреслено проблемне поле підготовки вчителя декоративно-прикладного мистецтва на теренах вітчизняної системи освіти; відокремлено напрями і професійні ролі підготовки вчителів образотворчого мистецтва, трудового навчання й технологій для викладання декоративно-прикладного мистецтва в загальноосвітніх закладах різного рівня і спрямування; описано педагогічну роботу науковців, педагогів-практиків та культурно-освітніх осередків із формування змісту підготовки вчителя декоративно-прикладного мистецтва; презентовано досвід провідних вишів України і особливо Криворізького державного педагогічного університету з розвитку теорії і практики підготовки вчителя декоративно-прикладного мистецтва. Монографія може бути корисна студентам художньо-графічних, технолого-педагогічних факультетів вишів, викладачам та аспірантам, вчителям шкіл і керівникам гуртків декоративно-прикладного мистецтва.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/433
Розташовується у зібраннях:Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну (монографії)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.