Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/390
Назва: Теоретико-методичні засади навчання фонетики української мови в гімназії : монографія
Автори: Бакум, Зінаїда Павлівна
Ключові слова: українська мова
методика викладання української мови
фонетика української мови
методика викладання фонетики
формування компетенцій
розвиток мовної особистості
Дата публікації: 2008
Видавець: Видавничий дім
Бібліографічний опис: Бакум З. П. Теоретико-методичні засади навчання фонетики української мови в гімназії : монографія / Зінаїда Павлівна Бакум. – Кривий Ріг : Видавничий дім, 2008. – 338 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії запропоновано концепцію, згідно з якою українська мова в гімназії є предметом вивчення і засобом навчання, що уможливлює розвиток мовної особистості, оволодіння різними формами роботи над мовленнєвим матеріалом з орієнтацією на майбутню професію. Обґрунтовано сучасні підходи (компетентнісний, системний, комунікативно-діяльнісний, функційно-стилістичний) та принципи (загальнодидактичні, лінгводидактичні, специфічні) у навчанні фонетики; розроблено систему роботи, спрямовану на формування компетенцій старшокласників (мовну, мовленнєву, комунікативну, соціокультурну) у процесі поглиблення, узагальнення та систематизації знань із фонетики; репрезентовано низку ефективних методів навчання, систему вправ, інноваційних технологій, що забезпечує всебічну підготовку майбутнього фахівця. Книга призначена для вчених-методистів, викладачів вищих закладів освіти, аспірантів, магістрантів, студентів і вчителів-словесників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/390
Розташовується у зібраннях:Кафедра української мови (монографії)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.