Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/357
Назва: Соціологічні знання як чинник формування конструктивності мислення студентів вищих навчальних закладів
Автори: Лобанова, Алла Степанівна
Ключові слова: соціологічні знання
розвиток мислення
конструктивність мислення
опосередковане пізнання
Дата публікації: 2015
Видавництво: Ліра
Бібліографічний опис: Лобанова А. С. Соціологічні знання як чинник формування конструктивності мислення студентів вищих навчальних закладів / А. С. Лобанова // Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Студентська молодь в умовах глобалізації» (м. Дніпропетровськ, 24 квітня 2015 р.). – Дніпропетровськ : Ліра, 2015. – С. 91-93.
Короткий огляд (реферат): Глобалізаційні процеси значно посилюють конкуренцію на світовому ринку праці, що примушує студентів вищих навчальних закладів більш ґрунтовно опановувати фахові дисципліни. Разом з тим наявність тільки фахових компетенцій не завжди і не всюди може бути вирішальною у отриманні місця праці (посади) у престижних організаціях чи фірмах чи досягненні професійного успіху. У сучасних умовах обов’язковими для молодих фахівців є і соціальні компетенції, тобто вміння розуміти соціальний характер суспільних явищ і процесів, моніторити конкурентне середовище, знаходити оптимальні шляхи досягнення поставлених цілей, а також мати навички соціальної комунікації в різних життєвих ситуаціях, насамперед у сфері реалізації трудових відносин.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/357
Розташовується у зібраннях:Кафедра соціології та економікиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.